Kim jesteśmy

Carla Thomas B-A-B-Y

Najważniejszym celem firmy jest zrzeszanie lokalnych przedsiębiorców. 

Zdjęcie RAWPIXEL

Branże partnerskie z  jakimi współpracujemy to telefonia komórkowa, naprawa sprzętów elektronicznych, kosmetyczna, budowlana, elektryczna, restauratorzy, medyczna, turystyczna, drukarnia, tatuatorzy, wizażyści, kosmetologia estetyczna, graficzna, marketingowa i wiele innych.

W zasobach firmy znajdują się również usługi szkoleniowe z różnych dziedzin. Przedsiębiorcy uczestniczą w spotkaniach biznesowych, które są skrupulatnie zaplanowane pod względem wzajemnych relacji i korzyści mających na celu zwiększenie sprzedaży oraz zbudowaniu nowych relacji z potencjalnymi klientami.

Kolejnym ważnym zadaniem Andruszczak En Gros jest podtrzymywanie nawiązanych relacji oraz promowanie naszych partnerów biznesowych. 

Po nawiązaniu współpracy z naszą firmą dobieramy indywidualną ofertę po wcześniejszym ustaleniu potrzeb partnera. Partner otrzymuje gwarancję udziału w każdym spotkaniu biznesowym oraz evencie organizowanym przez firmę Andruszczak En Gros, na którym może umieścić roll-up’a reklamowego oraz materiały marketingowe (wszelkie koszty zaprojektowania i wykonania roll-up’a oraz materiałów marketingowych ponosi partner) zgodnie z zaleceniami organizatora i w szczególności z uwzględnieniem rangi partnerskiej oraz informacji na stronach internetowych naszej firmy o nawiązaniu współpracy partnerskiej. 

Jest to jedynie kropla w morzu możliwości gwarantowanych przez naszą firmę, więc zachęcam do kontaktu telefonicznego 722228585.

Zapraszamy do biura mieszczącego się przy ulicy Matejki 6 w Kędzierzynie-Koźlu.

KONTAKT I DANE ANDRUSZCZAK EN GROS

+48 722228585

biuro@andruszczakengros.pl

ul. Dworcowa 80, 47-240 Bierawa

Biuro – ul. Matejki 6, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

749 – 191 – 60 – 47